Nr katalogowy: 831

Louis-Isidore CHOISELAT (1784 - 1853) - przypisywany

Nr katalogowy: 831

Para świeczników - lichtarzy w stylu empire ok. 1810

brąz złocony ogniowo; moleta; wys. 30 cml;
Francja?, XX w.
estymacja: 6 500 - 8 000 zł