Nr katalogowy: 823

Firma A. RISLER & CARRÉ

Nr katalogowy: 823

Kałamarz z piórem, w firmowym etui

srebro złocone, emalia komórkowa, alabaster (brak szklanego wkładu);
Francja, Paryż, XIX/XX w.
estymacja: 5 000 - 6 000 zł