Nr katalogowy: 819

Nr katalogowy: 819

Puderniczka z kości, w etui

kość, mosiądz złocony, tafla lustrzana; 7 x 6,8 x 3,5 cm;
Indie?, Chiny?, pocz. XX w.
estymacja: 2 700 - 3 200 zł