Nr katalogowy: 746

Nr katalogowy: 746

Sitko do cukru pudru z neorokokowy trzonkiem

srebro pr. 800, czerpak złocony, cechowane; 10,5 x 4 x 4,2 cm, waga 20 g.
Niemcy, cecha złotnika nieczytelna, cecha importowa wiedeńska, k. XIX w.
estymacja: 300 - 350 zł