Nr katalogowy: 745

Nr katalogowy: 745

Sitko do zaparzania herbaty owoidalne

srebro pr. 925, cechowane, wnętrze złocone; 5,5 x 4,2 x 4 cm (bez łańcuszka), waga 23 g.
Anglia (?), znak firmowy nieczytelny, nr modelu „6351”, pocz. XX w.
estymacja: 150 - 200 zł
Cena sprzedaży 350 zł