Nr katalogowy: 740

Nr katalogowy: 740

Solniczka podwójna z figurką putta

srebro pr. 925 (sterling), złocone; 6,5 x 14 x 6,5 cm, waga 93,5 g.
USA, Tiffany & Co, 2 ćw. XX w.
estymacja: 1 100 - 1 300 zł
Cena oferowana 1 000 zł