Nr katalogowy: 738

Nr katalogowy: 738

Solniczka trójdzielna z figurkami puttów

srebro, złocone; 14,5 x 9 cm, waga 200 g.
Czechy, Moravská Třebová (?), złotnik „AK”, 1 poł. XVIII w.
estymacja: 2 800 - 3 400 zł
Cena sprzedaży 3 500 zł