Nr katalogowy: 735

Nr katalogowy: 735

Solniczka w formie taczek ze szklanym wkładem

srebro, wnętrze złocone, cechowane (nieczytelnie), szkło szlifowane, rżnięte; 6,5 x 4,5 x 13 cm, waga 69 g.
Niemcy (?), k. XIX w.
estymacja: 600 - 700 zł
Cena sprzedaży 900 zł