Nr katalogowy: 620

WEDGWOOD

Nr katalogowy: 620

Cukiernica z pokrywą + talerzyk dobierany

biskwit; -) cukiernica: wys. 10 cm, sygn. na spodzie, XIX w.?; -) talerzyk: średn. 11 cm; sygn. na spodzie, XX w.