Nr katalogowy: 127

LE. PANOW, XX w.

Nr katalogowy: 127

W świetle zachodzącego słońca, 1986

olej, płótno; 36 x 60 (w świetle oprawy)
sygn. i dat. p. d. LE. PANOW / 86.