Nr katalogowy: 126

J. ZGLIŃSKA, XX w.

Nr katalogowy: 126

Kościół Świętej Anny w Warszawie

olej, płótno; 48 x 43 cm (w świetle oprawy)
sygn. p. d.: J. Zglińska.