Nr katalogowy: 124

F. v. d. Velele, XX w.

Nr katalogowy: 124

Pejzaż zimowy z miasteczkiem w tle

olej, płótno; 61 x 80,5 cm.
sygn. p. d.: F. v. d. Velele.