Nr katalogowy: 111

A. MROZIŃSKA (1887-?)

Nr katalogowy: 111

Nimfa, 1930

akwarela na podrysowaniu ołówkiem, kredka; 18 x 18 cm (w świetle oprawy);
sygn. na odwrocie: Mrozińska 1887 r.-?.