Nr katalogowy: 109

Serge MENDJISKY (ur. 1929)

Nr katalogowy: 109

Zestaw 6 litografii z teki „Port Grimaud”

litografia barwna, papier, 41,5 x 32,3 cm;
sygn. p. d.: S Mendisky;