Nr katalogowy: 859

Nr katalogowy: 859

Postument neorokokowy

drewno, fornir mahoniowy; brąz złocony, marmur; wys. 155 cm, 44 x 44 cm.
Europa Zachodnia, XX w.
estymacja: 3 300 - 4 000 zł