Nr katalogowy: 856

Nr katalogowy: 856

Konsola z lustrem neorokokowym

brąz złocony, blat marmurowy, tafla lustrzana; lustro: 84 x 54 cm, konsola: 67 x 27,5 cm, wys. 19 cm.
Europa Zachodnia, k. XIX w.
estymacja: 3 200 - 3 800 zł