Nr katalogowy: 838

Nr katalogowy: 838

Martwa natura w ramie huculskiej

olej, płótno, 43 x 53 cm (wymiar płótna), 61,5 x 71 cm (wymiar ramy - drewno czernione, barwione, snycerka).
Polska, Karpaty Wschodnie, 1 poł. XX w.
estymacja: 2 700 - 3 200 zł