Nr katalogowy: 834

Nr katalogowy: 834

Kasetka w stylu Ludwika XVI

brąz złocony, marmur, sukno; 20 x 33,5 x 20 cm.
Francja, 2 poł. XIX w.
estymacja: 20 000 - 24 000 zł