Nr katalogowy: 825

Nr katalogowy: 825

Ikona - Chrystus Pantokrator, w okładzie i kiocie

olej na desce, tkanina; okład - mosiądz tłoczony, złocony i srebrzony, kiot; obraz: 21,5 x 17 cm
Rosja, XX w.
estymacja: 2 400 - 2 700 zł