Nr katalogowy: 153

Karol FRYCZ (1877-1963)

Nr katalogowy: 153

Helena Sulima jako Rachel w sztuce Stanisława Wyspiańskiego "Wesele" - z "Teka Melpomeny", 1904

litografia barwna, papier; 31,7 x 16,5 cm;
sygn. na płycie p. d.: FK.
estymacja: 1 200 - 1 300 zł
Cena sprzedaży 1 200 zł