Nr katalogowy: 152

Maurycy BLOND (1899-1974)

Nr katalogowy: 152

Martwa natura

litografia barwna, papier; 34 x 42 cm (wymiar arkusza w świetle oprawy);
sygn. p. d.: M. Blond, (ołówkiem)
estymacja: 1 600 - 1 900 zł