Nr katalogowy: 137

Piotr LE BRUN (1802-1879)

Nr katalogowy: 137

Portret hrabiny, 1841

olej, płótno dublowane; 74,5 x 58,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: P. LeBrun / 1841.
estymacja: 26 000 - 32 000 zł