Nr katalogowy: 130

Autor nieokreślony (XIX w.)

Nr katalogowy: 130

Pejzaż wiejski z owcami

akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier; 33 x 58 cm (w świetle p.-p.);
estymacja: 1 100 - 1 200 zł