Nr katalogowy: 128

Stefan DOMARADZKI (1897-1983)

Nr katalogowy: 128

Portret dziewczyny

olej, tektura; 46,5 x 62,5 cm;
sygn. p. d.: S. Domaradzki
estymacja: 3 700 - 4 400 zł