Nr katalogowy: 123

Małgorzata ŁADA-MACIĄGOWA (1881-1969)

Nr katalogowy: 123

Pejzaż, 1905

akwarela, papier; 21,5 x 11,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. l. d.: ŁM. 905. (ołówkiem).
estymacja: 2 000 - 2 400 zł