Nr katalogowy: 120

Marceli HARASIMOWICZ (1859-1935)

Nr katalogowy: 120

Pejzaż z mostem, 1922

olej, tektura; 34 x 48,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: MHarasimowicz 922
estymacja: 2 600 - 3 200 zł
Cena oferowana 2 400 zł