Nr katalogowy: 112

Antoni de BRADE (1887-1973)

Nr katalogowy: 112

Zima w Zakopanem, 1935

olej, płótno; 56 x 70 cm;
sygn. p. d.: A BRADE
estymacja: 4 000 - 4 800 zł