Nr katalogowy: 110

W. RICHTER, XX w.

Nr katalogowy: 110

Pejzaż górski zimą - Śnieżka

akwarela, gwasz, papier; 24,7 x 29,5 cm;
sygn. p. d.: W. Richter
estymacja: 1 400 - 1 600 zł