Nr katalogowy: 104

Georg FISCHHOF (1859-1914)

Nr katalogowy: 104

Pejzaż włoski

olej, płótno; 69 x 106 cm;
sygn. l. d.: E. Trassi
estymacja: 20 000 - 24 000 zł