Nr katalogowy: 103

DĄBROWSKI (XX w.)

Nr katalogowy: 103

Widok na kościół św. Anny w Warszawie

olej, papier, 28 x 19,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Dąbrowski
estymacja: 2 000 - 2 400 zł