Nr katalogowy: 102

Czesław RZEPIŃSKI (1905-1995)

Nr katalogowy: 102

Pejzaż spod Nowego Sącza

akwarela, papier; 29 x 39,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Rzepiński (długopisem, słabo czytelnie)
estymacja: 2 200 - 2 600 zł