Nr katalogowy: 99

Eugeniusz TUKAN-WOLSKI (1928-2014)

Nr katalogowy: 99

Kościół świętego Wojciecha w Krakowie

olej, tektura; 27 x 22 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: E. Wolski
estymacja: 1 600 - 1 900 zł