Nr katalogowy: 82

Zofia STRYJEŃSKA (1894-1976)

Nr katalogowy: 82

Strój ludowy z Małopolski z teki „Polskie stroje ludowe”

litografia, gwasz malowany szablonem (pochoir), papier, 40 x 30 cm (w świetle oprawy);
sygn.: p. d.: Z. STRYJEŃSKA
estymacja: 4 500 - 6 000 zł
Cena oferowana 4 000 zł