Nr katalogowy: 61

Norbert NADEL (1896-1945)

Nr katalogowy: 61

Martwa natura z kwiatami, 1934 (?)

olej, płótno; 81 x 65 cm;
sygn. i opisany p. g.: Norbert Nadel 34 (? - data słabo czytelna).
estymacja: 4 500 - 5 500 zł