Nr katalogowy: 400

Juliusz JONIAK (1925-2021)

Nr katalogowy: 400

St Remy, 2004

akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier; 34 x 50 cm (w świetle passe-partout);
sygn. i dat. p. d.: Joniak 04 (ołówkiem).
estymacja: 2 700 - 3 200 zł