Nr katalogowy: 365

Michał GŁOWACKI (ur. 1982)

Nr katalogowy: 365

Cisza, 2023

akryl, płótno; 80 x 140 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: Michał Głowacki / "Cisza" / 2023.
estymacja: 1 600 - 1 900 zł