Nr katalogowy: 356

Andrzej NIEDOBA (ur. 1960)

Nr katalogowy: 356

Nikifor, 2016

olej, płótno; 61 x 47 cm;
sygn. p. d.: NIEDOBA;
estymacja: 2 000 - 3 000 zł