Nr katalogowy: 355

Andrzej NIEDOBA (ur. 1960)

Nr katalogowy: 355

Kompozycja, 1996

olej, płótno; 87 x 79 cm;
na odwrocie opis autorski: Andrzej / Niedoba / "Kompozycja 96"./ 100 x 80.
estymacja: 3 000 - 4 000 zł