Nr katalogowy: 861

Nr katalogowy: 861

Para słupków - gerydonów neoempirowych

drewno złocone; snycerka; wys. ca 134 cm;
Europa Środkowa, pocz. XX w.
estymacja: 13 000 - 15 000 zł