Nr katalogowy: 835

Nr katalogowy: 835

Zegar szafkowy, z datownikiem

drewno, mosiądz, brąz złocony, szkło, emalia, intarsja; wys. 61 cm; szer. 36 cm; głęb. 24 cm;
Austria, Wiedeń, 3 ćw. XIX w.
estymacja: 13 000 - 15 000 zł