Nr katalogowy: 129

Czesław RZEPIŃSKI (1905-1995)

Nr katalogowy: 129

Mury starego Krakowa, 1946

litografia, papier;
28,5 x 33 cm;
sygn. i dat. p. d.: Rzepiński 46 (ołówkiem).
estymacja: 1 500 - 1 700 zł