Nr katalogowy: 128

Stanisław BOHUSZ-SIESTRZEŃCEWICZ (1869-1927)

Nr katalogowy: 128

W drodze na targ, 1903

litografia, papier; 24 x 33,5 cm;
sygn. l.d.: Siestrzeńcewicz / 903
estymacja: 2 000 - 2 400 zł