Nr katalogowy: 127

Stanisław BOHUSZ-SIESTRZEŃCEWICZ (1869-1927)

Nr katalogowy: 127

Na targu, 1903

litografia, papier; 23 x 32,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. z prawej u dołu: Siestrzeńcewicz / Wilno.
estymacja: 2 000 - 2 400 zł