Nr katalogowy: 126

Stanisław BOHUSZ-SIESTRZEŃCEWICZ (1869-1927)

Nr katalogowy: 126

Odpoczynek, 1903

litografia, papier; 24,3 x 33,7 cm (w świetle oprawy);
sygn. z lewej u dołu: Siestrzeńcewicz / Wilno.
estymacja: 2 000 - 2 400 zł