Nr katalogowy: 124

Malarz nieokreślony, włoski, XVII w.

Nr katalogowy: 124

Poeta między Cnotą a Występkiem

olej, płótno dublowane; 151 x 145,5 cm;
na odwrocie fragmentarycznie zachowana papierowa nalepka, z odręcznym napisem: "A Caneru".
estymacja: 26 000 - 32 000 zł