Nr katalogowy: 122

Malarz nieokreślony, polski - monogramista S.O., XIX w.

Nr katalogowy: 122

Portret Jerzego Ks. Zbaraskiego, 1823

olej, blacha miedziana; 31,5 x 29,5 cm;
sygn. na odwrocie, krawędzi oprawy punktowo: S.O 1823 Fec.
estymacja: 2 800 - 3 200 zł
Cena sprzedaży 5 500 zł