Nr katalogowy: 120

Malarz nieokreślony, XVIII w.

Nr katalogowy: 120

Portret młodego mężczyzny

olej, płótno dublowane; 20,5 x 14 cm;
na odwrocie na krośnie malarskim napis
estymacja: 7 000 - 8 000 zł