Nr katalogowy: 119

Malarz nieokreślony, XIX w.

Nr katalogowy: 119

Portret kobiety

olej, płótno; 50 x 43 cm;
na odwrocie na płótnie p. g. słabo widoczne napisy.
estymacja: 3 000 - 3 600 zł