Nr katalogowy: 114

Malarz nieokreślony, zachodnioeuropejski, XIX/XX w.

Nr katalogowy: 114

Pejzaż

olej, płótno naklejone na sklejkę; 26,5 x 37 cm;
na odwrocie nieczytelny napis piórem.
estymacja: 1 600 - 1 800 zł