Nr katalogowy: 111

Fryderyk KLEINMANN (1897-1943)

Nr katalogowy: 111

Motyw z parku pojezuickiego we Lwowie

olej, płótno; 46,5 x 38 cm;
sygn. p. d.: FRYC / KLEIN /MANN
estymacja: 10 000 - 12 000 zł